GRAFIK ZAJĘĆ

PONIEDZIAŁEK

GIMNASTYKA Z  ELEMENTAMI BOKSU DLA DZIECI (6-11 lat*)

16.50 – 17.50 (90 min)

Natalia Skibińska

SALA 2 (góra)

GIMNASTYKA Z ELEMENTAMI BOKSU DLA DZIECI (6-11 lat*)

18.00 – 19.00 (60 min)

Natalia Skibińska

SALA 2 (góra)

BOKS MŁODZIEŻ (12-17 lat)  

Grupa zaawansowana

17.00 – 18.30 (90 min)

Aleksy Kopeć

SALA 1 (dół)

BOKS

18.30 – 20.00  (90 min)

Krzysztof Cieślak

SALA 1 (dół)

BOKS

20.00 – 21.30 (90 min)

Krzysztof Cieślak

SALA 1 (dół)

BJJ/MMA GRAPPLING

20:15 – 21:45 (90 min)

Przemysław Włodkowski

SALA 2 (góra)

PILOXING

NOWOŚĆ!

19.10 – 20.05 (55 min)

Justyna Kaźmierczak

SALA 2 (góra)

WTOREK

GIMNASTYKA Z  ELEMENTAMI BOKSU DLA DZIECI (6-11 lat*)

16.50 – 17.50 (90 min)

Natalia Skibińska

SALA 2 (góra)

GIMNASTYKA Z ELEMENTAMI BOKSU DLA DZIECI (6-11 lat*)

18.00 – 19.00 (60 min)

Natalia Skibińska

SALA 2 (góra)

BOKS MŁODZIE (12-17 lat)  

Grupa początkująca

17.00 – 18.30 (90 min)  

Aleksy Kopeć

SALA 1 (dół)

BOKS

18.30 – 20.00 (90 min)

Aleksy Kopeć

SALA 1 (dół)

BOKS

20.00 – 21.30 (90 min)

Piotr Skutela

SALA 1 (dół)

BJJ/MMA GRAPPLING

19.00 – 21.30 (90 min)

Przemysław Włodkowski

SALA 1 (dół)

MUAY THAI

20.10- 21.40 (90 min)

Arek Dębliński

SALA 2 (góra)

POWER CARDIO 

18.45 – 19.40 (55 min)

Justyna Nierwińska

SALA 2 (góra) 

ŚRODA

GIMNASTYKA Z  ELEMENTAMI BOKSU DLA DZIECI (6-11 lat*)

16.50 – 17.50 (90 min)

Natalia Skibińska

SALA 2 (góra)

GIMNASTYKA Z ELEMENTAMI BOKSU DLA DZIECI (6-11 lat*)

18.00 – 19.00 (60 min)

Natalia Skibińska

SALA 2 (góra)

BOKS MŁODZIEŻ (12-17 lat)  

Grupa zaawansowana

17.00 – 18.30 (90 min)

Aleksy Kopeć

SALA 1 (dół)

BOKS

18.30 – 20.00 (90 min)

Krzysztof Cieślak

SALA 1 (dół)

BOKS

20.00 – 21.30 (90 min)

Krzysztof Cieślak

SALA 1 (dół)

BJJ/MMA GRAPPLING

20.15 – 21.45 (90 min)

Przemysław Włodkowski

SALA 2 (góra)

PILOXING

NOWOŚĆ!

19.10 – 20.05 (55 min)

Justyna Kaźmierczak

SALA 2 (góra)

CZWARTEK

GIMNASTYKA Z  ELEMENTAMI BOKSU DLA DZIECI (6-11 lat*)

16.50 – 17.50 (90 min)

Natalia Skibińska

SALA 2 (góra)

GIMNASTYKA Z ELEMENTAMI BOKSU DLA DZIECI (6-11 lat*)

18.00 – 19.00 (60 min)

Natalia Skibińska

SALA 2 (góra)

BOKS MŁODZIE (12-17 lat)  

Grupa początkująca

17.00 – 18.30 (90 min)

Aleksy Kopeć

SALA 1 (dół)

BOKS

18.30 – 20.00 (90 min)  

Aleksy Kopeć

SALA 1 (dół)

BOKS

20.00 – 21.30 (90 min)

Piotr Skutela

SALA 1 (dół)

BJJ/MMA GRAPPLING

19.00 – 21.30 (90 min)

Przemysław Włodkowski

SALA 1 (dół)

MUAY THAI

20.10- 21.40 (90 min)

Arek Dębliński

SALA 2 (góra)

PIĄTEK

GIMNASTYKA Z  ELEMENTAMI BOKSU DLA DZIECI (6-11 lat*)

16.50 – 17.50 (90 min)

Natalia Skibińska

SALA 2 (góra)

GIMNASTYKA Z ELEMENTAMI BOKSU DLA DZIECI (6-11 lat)

18.00 – 19.00 (60 min) czwartek 

Natalia Skibińska

SALA 2 (góra)

BOKS MŁODZIEŻ (12-17 lat)  

Grupa zaawansowana

17.00 – 18.30 (90 min)

Aleksy Kopeć

SALA 1 (dół)

BOKS

18.30 – 20.00 (90 min)

Dominik Broda

SALA 1 (dół)

BOKS

20.00 – 21.30 (90 min)

Dominik Broda

SALA 1 (dół)

BJJ/MMA GRAPPLING

20.00– 21.30 (90 min)

Przemysław Włodkowski

SALA 2 (góra)

MUAY THAI

19.15- 21.15 (90 min)

Aleksander Kalicki

SALA 2 (góra)

*zajęcia: Gimnastyka sportowa z elementami boksu 6-11 lat (ukończone 6 lat)

WEEKEND

SOBOTA

PILOXING

09.30 – 10.25 (55 min)

Justyna Kaźmierczak

SALA 2 (góra)

SOBOTA

BOKS

11.00 – 12.30 (90 min)

 Krzysztof Cieślak

SALA 1 (dół)

NIEDZIELA

BOKS

10.00 – 11.30 (90 min)

 Krzysztof Cieślak 

SALA 1 (dół)

OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI – TRENINGI INDYWIDUALNE

ZAPISY: 600 979 219