Kontakt

KONTAKT

KONTAKT

Aleksy: 600 979 219

ZAPISY NA TRENINGI: Bokserskie - dorośli, młodzież, BJJ/MMA oraz  PERSONALNE 

oraz
Magda: 728 320 213

ZAPISY NA TRENINGI: BOKSERSKIE - dla kobiet, Family Boks, Gimnastyka sportowa z elementami boksu, Piloxing, Muay Thai

 

Chcesz umówić się na zajęcia, masz dodatkowe pytania, napisz do Nas: biuro@kbpiesciarz.pl

ul. Kondratowicza 25, Warszawa (Bródno)

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTNIA

Kiedy można do Nas dołączyć?  Odpowiedź jest prosta: każdego dnia i do każdej grupy. Prowadzimy stały nabór. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, że umożliwiają zarówno początkującym, jak i zaawansowanym uczestnikom czerpać z nich na 110 %.

Sky is the limit. Jednym słowem od czegoś trzeba zacząć, po to przychodzicie na zajęcia, aby popracować nad formą czy kondycją. Macie również możliwość umówienia się na trening personalny, to też dobra opcja do rozważenia na początek.  Przed pierwszymi zajęciami zachęcamy do kontaktu, aby potwierdzić miejsce w grupie.

Należy zabrać wygodny strój na zmianę, ręcznik, obuwie (MMA oraz Muay Thai bez obuwia), ew. zestaw pod prysznic do odświeżenia się po treningu. Nie ma potrzeby, aby kupować na początku dodatkowe akcesoria. Zapraszamy na trening, dalsze kroki podpowiedzą już indywidualnie nasi trenerzy.

P.S. W klubie mamy sklep, więc jak coś niedaleko będzie trzeba szukać niezbędnych sprzętów.

Nasze grupy są otwarte – trenują w nich zarówno mężczyźni jak i kobiety. Mamy również grupy bokserskie kierowane jedynie do kobiet. Sprawdź możliwości w grafiku.

Nie. Za pierwsze zajęcia również trzeba uiścić opłatę bądź okazać kartę sportową. Jednakże jesteśmy pewni, że pierwszy trening u Nas nie będzie Twoim ostatnim, a jedynie wstępem do pięknej i dłużej sportowej przygody. Zatem dobra inwestycja.

Wygodny strój na zmianę, ręcznik, obuwie (MMA oraz Muay Thai bez obuwia), ew. zestaw pod prysznic do odświeżenia się po treningu.

Karnet obowiązuje przez miesiąc, licząc od dnia wpłaty. Ilość wejść jest ważna przez miesiąc.

Oczywiście honorujemy karty sportowe. Wykaz znajdziecie w zakładce CENNIK.

Przebieg treningu zależy od wyboru zajęć, ale też trenera, który je prowadzi. Każdy z nich ma swój wyjątkowy i niepowtarzalny styl. Informacje o zajęciach dostępne są w zakładce ZAJĘCIA. Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń! A tak naprawdę najlepiej będzie jak do nas wpadniesz i na własnej „skórze” sprawdzisz jak to wygląda.