Obóz sportowy

OBÓZ SPORTOWY

SUMMER BOXING CAMP – LETNI OBÓZ SPORTOWY
18-28.07.2023 
Obóz sportowy –  bokserski

RUSZYŁY ZAPISY 2023 

liczba miejsc ograniczona, zapisy: kbpiesciarz123@gmail.com

Szczegóły wkrótce!

EDYCJA 2022

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA OBÓZ: 

DZIECI I MŁODZIEŻ (do 18 lat)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA OBÓZ: 

DOROŚLI (18+)

KARTY OBOZOWE

DZIECI I MŁODZIEŻ (do 18 lat)

KARTY OBOZOWE

DOROŚLI (18+)

Niezbędne dokumenty oraz lista rzeczy do zabrania na obóz.
– Należy pilnie dostarczyć DOKUMENTY OBOZOWE do recepcji Klubu/scany email. W pliku – KARTY OBOZOWE, należy podać informację o szczepieniach ochronnych wraz z podaniem roku lub xero/oryginał książeczki zdrowia z aktualnym wpisem szczepień.
– KWESTIONARIUSZ SANITARNY, prosimy wpisać datę wyjazdu ……2023 r.
Rzeczy do zabrania na obóz: 
• Maseczki ochronne 3 szt., żel/płyn antybakteryjny do rąk
• Leki, które dziecko przyjmuje systematycznie (leki wraz z dokładnym opisem ich stosowania, dawka, częstotliwość itp.). Lekarstwa należy zapakować w plastikowe pudełko podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka (markerem lub naklejka). Nie przyjmujemy lekarstw w siatkach, woreczkach itp.
Leki przekazujemy Pani Magdzie w dniu wyjazdu.
• Rękawice, owijki, szczęka, kask (jeśli masz oraz posiadasz badania lekarza sportowego oraz wiek pozwalający na sparingi) nie ma oczywiście przymusu brania udziału w sparingach
• Skakanka (jeśli masz)
• Podwójna liczba bielizny, kilka strojów sportowych z krótkim rękawem oraz długim rękawem
• Torba papierowa lub siatka dziurkowana na brudną bieliznę (z doświadczenia wiemy, że mokra, zapocona w foli może zapleśnieć)
• Strój kąpielowy, klapki, 3 ręczniki: 1 x kąpielowy, 2 x do higieny codziennej 
• Buty: wygodne trzy pary: do biegania po lesie (najlepiej stare już dopasowane do nogi), czyste na trening na salę, klapki
• Dresy, bluzy
• Kurtka przeciwdeszczowa, NA KAJAKI RĘKAWICZKI ROWEROWE lub inne bez palców
• Środek przeciwko kleszczom, komarom, krem po ugryzieniach, można kupić do kontaktu wtyczkę na komary, krem do opalania z dużym filtrem, plastry różne duże małe z opatrunkiem, środek dezynfekujący RANY, altacet na stłuczenia, maść na skręcenia o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym, bandaż elastyczny, mały pojemnik z płynem do prania ubrań
• Okrycie głowy z daszkiem ew. chusta na głowę itp.
• Plecak, bidon, latarka, torba strunowa (płyniemy kajakami), 10 spinaczy do suszenia bielizny
• Zachęcamy do zabrania bluz klubowych (jeśli jeszcze nie posiadacie, to zapraszamy do klubowego sklepu) oraz koszulek klubowych
Rzeczy, które warto zabrać na obóz:
• Zeszyt i długopis
• Gry, książkę, kieszonkowe
ORGANIZATOR NIE PONOSI  ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SPRZĘT DZIECKA!!!
Wskazówki, dodatkowe informacje: 
  • Nie zabieramy zgrzewek wody!!! max 3 butelki na 1 os. Na miejscu dzieci będą miały możliwość zakupu wody w dobrej cenie.
  • Przed wejściem  do autokaru dzieci będą miały mierzoną temperaturę. W przypadku podwyższonej temperatury ciała, dziecko nie będzie wpuszczone do autokaru i nie będzie mogło uczestniczyć w obozie.
  • Prosimy, aby dzieci przed wyjazdem nie jadły ciężkostrawnego śniadania, gdyż powoduje to podwyższenie temperatury ciała czego efektem może być niewpuszczenie dziecka do autokaru (podejrzenie choroby).
  • Na drogę do bagażu podręcznego warto zapakować: wodę niegazowaną, lekkostrawne jedzenie, prosimy nie dawać tony słodyczy! paluszków itp.
POD ŻADNYM POZOREM RODZIC NIE WCHODZI DO AUTOKARU!
Powrót …, wyjazd po śniadaniu. W drodze powrotnej zatrzymujemy się w McDonald, gdzie zjemy posiłek, będziemy wdzięczni za przekazanie dziecku  kieszonkowego przewidującego ten wydatek.
Powrót ok godz. 16: 00-17 :00 w trakcie podróży będziemy informowali telefonicznie o dokładnej godzinie przyjazdu.
Telefon kontaktowy: 728 320 213 – Magda Kopeć.

TERMIN 18 – 28.07.2023

ZWIASTUN OBOZU, Sprawdź na Facebooku:

🏀⚽🎾🏓🏸🚣🚵

 

Treningi, woda, relaks, wakacje! Szalejemy na Summer BOXING camp czyli letnim obozie Pięściarza Jastrowie. Na uczestników czekają sportowo ukierunkowane atrakcje treningi, biegi, kąpiele w jeziorze🌊, pływanie kajakami, to jedynie wierzchołek góry lodowej zaplanowanych atrakcji.

DLA KOGO?

DLA KOBIET I MĘŻCZYZN, MŁODZIEŻY (od lat 11stu). DLA RODZIN I PAR, SINGLA I SINGIELKI. TO ŚWIETNY POMYSŁ NA WSPÓLNE RODZINNE TRENOWANIE Z DZIECKIEM (jeśli jest rodzic, dzieci od 10 lat). Nie istotne skąd pochodzisz, w naszych wyjazdach uczestniczą ludzie z całego świata! Obóz to wspaniały pomysł na rozpoczęcie zdrowego stylu życia!
Z nami odzyskasz formę , zrzucisz zbędne kilogramy, wyładujesz negatywną energię! Zacznij dbać o formę i na początek wyjedź z nami. Planujesz ciekawie spędzić urlop sam lub z dzieckiem? Obóz sportowy prowadzony przez Aleksego Kopeć oraz Magdalenę Kopeć, to oferta dla osób trenujących boks na co dzień, jak też dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z tym sportem.

 

ATRAKCJE

W planie są treningi funkcjonalne, ogólnorozwojowe, bokserskie – każdy znajdzie coś dla siebie. Codziennie trenujemy, biegamy, kąpiemy się w jeziorze, pływamy kajakami , stoczymy bitwę paintballową.W trakcie treningów prowadzonych na salo i na świeżym powietrzu poprawisz swoją ogólną kondycję, popracujesz nad techniką walki, poznasz sztuczki stosowane przez najlepszych na świecie zawodników, a trenerzy zdradzą tajniki taktyki. Boks, to sport nie tylko dla mężczyzn – trenerzy posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu treningów mieszanych oraz dla młodzieży i dzieci. 

LOKALIZACJA 

Ośrodek Leśna Chata w Jastrowie (30 km od Wałcza), znajdującym się bezpośrednio nad bardzo czystym jeziorem, otoczony sosnowym lasem, 2 km od miasta. Dostępne ścieżki rowerowe wokół jezior w lesie. Jastrowie jest położone na skraju doliny rzeki Gwdy nad rzeką Oską w sąsiedztwie wzgórz zwanych Pagórkami Jastrowskimi. Miasto położone jest w malowniczej okolicy: lasy, wzgórza, czyste jeziora, wszystko to tworzy wspaniałe warunki do wypoczynku czy połowu ryb. Rezerwaty przyrody „Kozie Głowy”, „Diabli Skok”. Cały obiekt jest monitorowany, oświetlony , w porze nocnej na obiekcie jest stróż. 

Adres: Ośrodek Leśna Chata

ul. Jeziorna 1

64-915 Jastrowie

Film z Ośrodka Leśna Chata:

 

AGENDA 

Obóz obejmuje:

– zakwaterowanie:  domki z pełnym węzłem sanitarnym, wydzielona część hotelowa  (dorośli i młodzież nie są zakwaterowywani razem)

– wyżywienie: 4 posiłki dziennie
– zajęcia treningowe: 2-3 razy dziennie

– atrakcje: ognisko integracyjne: kolacja z pieczeniem kiełbasek, grillowaniem i chrzest nowicjuszy; biegi po plaży i lesie; wycieczki piesze; udział w rozgrywkach i sparingach dla chętnych; gry zespołowe; wieczorki filmowe; paintball LASEROWY na terenie ośrodka; kajaki i rowery wodne; spływ kajakowy; dyskoteka

– dodatkowo:  pamiątkowa koszulka i niespodzianki dla uczestników

– udogodnienia: sala tele-video, WiFi na terenie obiektu; pobliska  piaszczysta plaża – strzeżona od godziny 10.00 do 18.00
– ubezpieczenie NNW
– transport: w dwie strony

CENA OBOZU

Cena obozu jest zależna od terminu wpłaty I raty za obóz (opcja z
transportem/opcja bez transportu):
– …/… zł (wpłata I raty za obóz w wysokości … zł) w terminie do
dnia …2023 r.
– …/… zł (wpłata I raty za obóz w wysokości … zł)w terminie do
dnia …2023 r.
– 2300/2150 zł (wpłata I raty za obóz w wysokości … zł) w terminie do
dnia …2023 r.
Termin płatności II raty za obóz: odpowiednio …/…/…zł w
przypadku opcji z transportem i odpowiednio …/…/… zł w
przypadku opcji bez transportu to …2023 r.

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA. GWARANCJĄ MIEJSCA NA LIŚCIE JEST
WPŁACENIE I raty

Płatność w biurze Klub Bokserski Pięściarz u trenera Alka lub przelewem.

 

DANE KONTAKTOWE: 

MAGDA KOPEĆ , Tel: 728-320-213,
Konto:
PIĘŚCIARZ DZIAŁALNOŚĆ SPORTOWA ALEKSY KOPEĆ
26116022020000000393021444
PRZELEW Z DOPISKIEM: I/II rata za obóz; imię i nazwisko uczestnika
Email: kbpiesciarz123@gmail.com

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W TEGOROCZNEJ EDYCJI OBOZU – Summer Boxing Camp. TO BĘDĄ NIEZAPOMNIANE WAKACJE. PRZEJDŹ Z NAMI NA SPORTOWĄ STRONĘ MOCY, A PRZY TYM WSPANIALE WYPOCZNIJ.

ZESPÓŁ KLUBU BOKSERSKIEGO PIĘŚCIARZ