O Nas

O NAS

ZAJĘCIA

Znajdziemy czas dla tych, którzy trenują od lat, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z boksem. Nasi trenerzy dopasują trening do Twoich potrzeb i możliwości. Treningi dla kobiet, dzieci, młodzieży i mężczyzn. 
📌 BOKS: dla dzieci, młodzieży, dorosłych – zajęcia “mieszane” oraz grupa dla kobiet

📌 MUAY THAI

📌 BJJ/MMA

📌 FAMILY BOKS 

 📌 PILOXING 

📌 GIMNASTYKA Z ELEMENTAMI BOKSU (6-11 lat)

📌 TRENING PERSONALNY 

PRAGNIESZ ROZPOCZĄĆ PRZYGODĘ ZE SPORTEM? MASZ PYTANIA? 

🥊 Najczęściej zadawane pytania 🥊
👀 Do zobaczenia 👀
Co mam zabrać na pierwsze zajęcia? Czy mój wiek/brak formy nie stanowią przeszkody?
Sprawdź, wykaz dostępny pod grafikiem 

KARTY SPORTOWE

Przejdź z nami na sportową stronę mocy. W naszym Klubie honorujemy wybrane karty sportowe. Sprawdź szczegóły. 

SPORTOWA OPRAWA WYJĄTKOWYCH OKAZJI – URODZINY NA SPORTOWO

Szukasz oryginalnego  miejsca na urodziny dla swojego dziecka? Do Twojej dyspozycji oddajemy klubową przestrzeń. Sprawdź termin i wynajmij salę! Co oferujemy:

  • salę na wyłączność, 
  • niepowtarzalną sportową oprawę, wnętrze z charakterem – plakaty, kultowe zdjęcia, puchary, dyplomy.
  • aktywnie spędzone chwile z trenerem: zabawy, konkurencje.

KLUBOWE BLUZY, KOSZULKI BY PIĘŚCIARZ!

Sprawdź dostępne wzory i modele (damskie, męskie oraz warianty dla najmłodszych). Produkty dostępne w klubowym sklepie. Wspaniały prezent dla każdego miłośnika BOKSU. 

BOKS TO NASZA PASJA

W naszym klubie możesz zrealizować swoje potrzeby związane:
✔️ ze zdrowym stylem życia, 
✔️ aktywnością ruchową, 
✔️ dobrym wyglądem,
✔️ świetnym samopoczuciem.

Mamy grupy otwarte, prowadzimy stały nabór, w każdej chwili możesz do Nas dołączyć. Nie ma grupy początkującej ani zaawansowanej.U Nas możesz czuć się bezpiecznie, nie martw się na treningach nie toczy się sparing o mistrzostwo świata, trenują z nami ✅ zawodnicy i ✅ amatorzy ✅mężczyźni✅ dzieci ✅ młodzież ✅ kobiety. Każdy znajdzie coś dla siebie❗️

SKLEP SPORTOWY

W Klubie do Twojej dyspozycji oddajemy najbardziej niezbędny sprzęt do rozpoczęcia przygody z boksem oraz innymi pokrewnymi sztukami walki. Nie ma potrzeby dokonywania zakupu, przed pierwszym treningiem. W klubie mieści się sklep ze sprzętem do sportów walki, gdzie trenerzy doradzą Ci przy wyborze. Dostępny asortyment:

  • odzież bokserska (w tym buty bokserskie i zapaśnicze),
  • torby,
  • taśmy kinezjologiczne, karategi (TRADYCYJNE, KYOKUSHIN , OYAMA),
  • worki bokserskie, gruszki, tarcze, łapy trenerskie, rękawice bokserskie (ok. 50 modeli), rękawice do MMA, ochraniacze na nogi i piszczele, kaski
  • sprzęt drobny m.in.: szczęki, taśmy.
  • Klubowe t-shirty oraz bluzy!

Sprzęt, odzież oraz suplementy takich firm jak: ADIDAS, BELTOR, LEONE, Pgwear, ONLY ONE, PITBULL, ASICS, BenLee , Rocky Marciano BENLEE , Extreme Hobby, BRACHOLE, DRUŻYNA MISTRZÓW, PROFESSIONAL FIGHTER, PORIDA, SPORT MASTERS, EVOLUTION, LONSDALE, TOP TEN, RED IS BAD i inne.

*fachowa pomoc*ceny porównywalne do tych w sklepach internetowych*fachowa pomoc*możliwość sprawdzenia i indywidualnego dopasowania produktu*

VOUCHER

Poszukujesz oryginalnego pomysłu na prezent? Wybierz Voucher podarunkowy by Pięściarz. Zapytaj o szczegóły w Naszym sklepie.

INFORMUJEMY, że wszyscy zawodnicy (dzieci i dorośli) uprawiający sport, powinni mieć wykupione ubezpieczenie NNW uwzględniające daną dyscyplinę sportu. Należy ubezpieczyć się we własnym zakresie. Chcielibyśmy jednocześnie zaznaczyć, że większość ubezpieczeń szkolnych nie obejmuje sportów ekstremalnych w zajęciach i treningach pozaszkolnych, a na pewno nie obejmuje uczestnictwa w zawodach.
Zakresem ubezpieczenia objęte są zdarzenia mające miejsce w drodze na trening, w zawody, obozy sportowe, w trakcie ich trwania i w drodze powrotnej.