TRENERZY

Poznaj Nasz zespół

Każdy z naszych trenerów posiada doświadczenie zawodnicze, co przekłada się na wysoką jakość treningów jak i merytoryczną wiedzę w zakresie boksu sztuk walki. Trening personalny stanowi optymalne uzupełnienie. Boks to Nasz Pasja, przekonasz się o tym w praktyce.
Aleksy Kopeć
Trener boksu
Zajęcia gimnastyki z elementami boksu są doskonałym przygotowaniem - kondycyjnym, siłowym oraz wytrzymałościowym do praktycznie każdej innej dyscypliny sportowej, jak również propozycją wspaniałej sportowo ukierunkowanej zabawy.
Natalia Skibińska
Instruktor sportu
To czego obawiamy się najbardziej, jest przeważnie tym co właśnie powinniśmy zrobić. Dlatego nie czekaj na odpowiedni moment, dzień, miesiąc – już dzisiaj wybierz się do Nas na zajęcia. Najtrudniejszy jest zawsze pierwszy krok.
Przemek Włodkowski
BJJ/MMA

BOKS&TRENINGI PERSONALNE

Aleksy
Kopeć

Aleksy Kopeć

🥇TRENER 🥇  Aleksy Kopeć prowadzi boks dla dorosłych i młodzieży (12-17 lat), trening funkcjonalny oraz indywidualne. Dwukrotny mistrz polski w boksie, zdobywca pucharu polski, były osobisty ochroniarz Prezydenta RP, Premierów, ważnych osobistości RP oraz innych państw. Na swoim koncie ma niezliczoną liczbę zwycięstw w ringu🥊🏆, zarówno własnych jak i swoich podopiecznych. Z nim Twoja sportowa Pasja będzie rosła w siłę.

💪Prowadzi przygotowania do egzaminów – służby mundurowe💪 

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Przez sześć lat był czynnym zawodnikiem WKS Gwardia Warszawa, gdzie Trenerami byli Hubert Okrój, Stanisław Łakomiec, Zbigniew Raubo, Grzegorz Skrzecz, pod ich okiem trenował również Krzysztofa „ Diablo „ Włodarczyk. Przez kilkanaście lat pracował w BOR w wydziale zabezpieczenia specjalnego.

 MMA GRAPPLING

Przemek
Włodkowski

TRENER 🏆Przemysław Włodkowski🏆 prowadzi zajęcia BJJ/MMA GRAPPLING. Mieszane sztuki walki w kilku słowach to: spora swoboda ruchów, walka przy dużym zakresie dozwolonych technik, ale również refleks, siła i precyzja. Spokojny, opanowany trener, masażysta znający się na budowie ciała – wojownik.

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Sportem interesował się od dziecka, jako siedmiolatek zaczął uprawiać taekwondo , mając 12 lat boks w DK Świt pod okiem Darka Wdowczyka i Grzegorza Skrzecza. W wieku 15 lat zmienił dyscyplinę sportową na MMA i Grappling, ćwiczył (w już nieistniejącym klubie) Uniwersum Fight, gdzie zajęcia prowadził Rober Faryj. Następnie przeniósł się do klubu Hunter MMA Warszawa, który do dziś często odwiedza przygotowując się do zawodów.

Wybrane osiągnięcia: złoto w kategorii: Elita czarne, brązowe pasy -79,5kg (6.10.2018), II miejsce w kategorii bjj nogi – 84 kg, V Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych (Sochaczew, 2016), I miejsce w kategorii senior – 84 kg – GRAPPLING NA IV (amatorski turniej sztuk walki  – Tłuszcz 2016)AMATORSKIM, II miejsce w kategorii zaawansowani -83 kg -SUBMISSION FIGHTING GRAPPLER CUP (Mińsk Mazowiecki 2015), II miejsce w kategorii bjj nogi  -84 kg,  Puchar MMA i BJJ Pamięci Żołnierzy Wyklętych (Sochaczew 2015), III miejsce w kat średnio-zaawansowani + 87 kg – V Turniej SAMISSION FIHTING GRAPPLER CUB (Mińsk Mazowiecki 2014), I miejsce w kategorii BJJ do 80 kg, Puchar Polki Centralnej ALMMA 52 (Sochaczew 2014), III miejsce W kat -87 kg – TURNIEJ FC ALMMA (Pruszków 2013), I miejsce w kat -90 kg – III TURNIEJ SUBMISSION FIGHTING GRAPPLER
CUP (Mińsk Mazowiecki 2012), I miejsce w kat 96 kg – I MISTRZOSTWA MAZOWSZA (Wołomin 2012).

BOKS

Piotr
Skutela

TRENER: 🔝 Piotr Skutela 🔝 prowadzi zajęcia z boksu 🥊 Na jego treningach musisz dać z siebie 1️⃣1️⃣0️⃣%, ale jest to wysiłek, który się opłaca. Zadba nie tylko o osiągnięcie najkorzystniejszych rezultatów, ale też o pozytywną motywację w drodze do upragnionej formy. Jego sposób działania można podsumować cytując „Ludzie nie kupują tego, CO robisz, lecz DLACZEGO to robisz”, S. Sinek . Zobacz film Piotra👇👇👇👇👇👇
https://vimeo.com/329555985…

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Jako zawodnik działał w Gwardii Warszawa.Pasjonat boksu, trafiając pod jego „skrzydła” poznasz boks w najlepszym wydaniu. Z przyjemnością i pasją dzieli się praktyczną, fachową wiedzą.

Osiągnięcia – wieloletni zawodnik gwardii warszawa: I miejsce Pierwszy Krok Bokserski (81′), III miejsce Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich „Mazurska Wiecha&quot (81′), III miejsce Puchar Mistrzów Olimpijskich (82′), I miejsce Warszawska Spartakiada Młodzieży (82′), III miejsce Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży (83′), I miejsce Ogólnopolski Turniej Gwardyjskiego Pionu Sportowego (83′), III miejsce Międzynarodowy Turniej Juniorów o  „Srebrną Łódkę&quot (83′), I miejsce Mistrzostwa Warszawy Juniorów (83′), II miejsce Eliminacje Strefowe do O.S.M.(84′), II miejsce Eliminacje Strefowe do O.S.M. (85′), III miejsce Mistrzostwa Warszawy Seniorów (86′)

GIMNASTYKA SPORTOWA Z ELEMENTAMI BOKSU oraz Family boks intro (dziecko&rodzic)

Natalia

Skibińska

TRENERKA 🥊Instruktorka sportu ze specjalizacją boks oraz instruktorka aeroboksu. 

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Studentka Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiejna kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Animator z kursem wychowawcy kolonijnego wraz z kursami udzielania pierwszej pomocy medycznej.

Boks

(trening funkcjonalny)

Jakub

Sobiech

TRENER 🏆 Jakub Sobiech miłośnik wszelkich form aktywności fizycznej: od koszykówki, siatkówki, po biegi na krótkich dystansach oraz treningi funkcjonalne w Training Lab, w którym zostawia litry potu. Wolne chwile przeznacza na literaturę faktu oraz literaturę motywacyjno-coachingową.

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Inżynier budownictwa oraz trener z tytułem „Ekspert Ruchu” uzyskanym w Centrum Ruchu i Terapii BODYWORK®. Związany ze sportem od najmłodszych lat. Nie wyobraża sobie dnia bez porządnej dawki aktywności. Trening postrzega jako kluczowy element procesu utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia na najwyższym poziomie. Zainteresowany wszechstronną sprawnością ciała oraz zdrowym odżywianiem. Uczestnik szkoleń z zakresu dietetyki i suplementacji, dietoterapii oraz interpretacji wyników badań krwi w Mauricz Training Center.

MUAY THAI 

Szczepan

Stawiarski

TRENER 🏆 Szczepan Stawiarski, pasjonat Muay Thai i Kickboxingu. Przygodę z Muay Thai rozpoczął 12 lat temu. Na jego zajęciach poznasz skuteczne oraz widowiskowe techniki tajskiego boksu, poprawisz wszystkie swoje cechy motoryczne. Przede wszystkim będziesz się dobrze czuł w trakcie i po treningu i będziesz chciał więcej.  

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Od najmłodszych lat związany ze sportem, najpierw tenis stołowy potem piłka nożna, w 2008 roku rozpoczął treningi Muay Thai i tak zostało do dziś. Instruktor Muay Thai z certyfikatem międzynarodowej federacji Muay Thai IFMA oraz instruktor olimpijskiego podnoszenia ciężarów. Reprezentuje barwy klubu Palestra Warszawa, gdzie rozpoczął swoją przygodę, trenował także w klubach Dragon Starachowice oraz AZS AWF Politechnika Warszawska. Podczas studiów trenował również Judo. Uczestnik wielu seminariów i obozów sportowych z zawodnikami i trenerami takimi jak Saenchai, Artur Kyshenko, Dimitri Valent czy Anatoly Kemen.
Osiągnięcia.
2 x Mistrz Polski Muay Thai
2 x Mistrz Polski K1
Vice Mistrz Polski Low Kick
Brązowy Medal Mistrzostw Polski K1
Finalista Pucharu Europy K1 WAKO Praga
Uczestnik Mistrzostw Świata K1 WAKO Sarajevo

BOKS 

Jakub

Gierszyński

TRENER 🏆 Jakub Gierszyński sportowiec, trener boksu. Od 25 lat prowadzący aktywny tryb życia, pasjonat sportów walki.

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Przez 5 lat był czynnym zawodnikiem SKB Czarni Słupsk, kończąc starty z bilansem 60 walk. Nie stanął na podium Mistrzostw Polski. Zdobywał za to medale w realizacji krajowej i międzynarodowej nie ustępując zawodnikom z ścisłej czołówki krajowej. Trenował pod okiem trenerów: J. Mazur, E. Stoltz, K. Adach (brąz Moskwa 1980), J. Dydak (brąz Seul 1988).

  W 2010 r. ukończył kurs instruktora bosku i rozpoczął szkolenie młodzieży w SKB Czarni Słupsk, następnie w KB Pięściarz Targówek.

PILOXING

Kasia

Sobczyńska

TRENERKA 🏆 Kasia Sobczyńska. Jej życie od zawsze kręciło się wokół tańca i zwierząt. Miłość do zwierząt zaowocowała tytułem lekarza weterynarii. Jednak pasja do tańca zwyciężyła i od wielu lat jej kariera zawodowa związana jest z pracą w charakterze instruktora. Jak mówi Kasia “Taniec to moja pasja, którą dzielę się bez ograniczeń!”

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Kasia interesuje się każdą formą aktywności fizycznej i zdrowym stylem życia. Na pewnym etapie sportowej  kariery do tego zestawienia dołączył również  fitness, dzięki któremu odkryła Piloxing i Zumbe. Uwielbia prowadzić zajęcia, czuć energię którą uczestnicy przekazują sobie nawzajem. Sala zawsze przepełniona jest endorfinami i pozytywną energią. Każde zajęcia Zumby są nieco inne, ale zawsze energetyczne i nieco…szalone. Fantastycznym uzupełnieniem ćwiczeń jest “porywająca” latynoska muzyka. Dzięki takiej kompilacji pracuje nie tylko nasze ciało, ale również wszystkie zmysły, a my przenosimy się w klimat przypominający beztroskie wakacje. Kasia uwielbia dzielić się dobrym humorem i patrzeć na roześmiane twarze na sali. Biorąc udział w jej zajęciach wspólnie popracujesz nad poprawą kondycji fizycznej i co ważne – też psychicznej. 

BOKS & TRENINGI PERSONALNE

Krzysiek Skorpion Cieślak

TRENER ⚡️“Skorpion” Krzysztof Cieślak prowadzi boks🥊💪🥇🏆Zawodowy pięściarz oraz trener treningu funkcjonalnego. Młodzieżowy Mistrz Świata Federacji IBF. Wymagający, precyzyjny, charyzmatyczny. Dzięki niemu każdy z treningów, przybliży Cię do założonego, upragnionego sportowego celu.

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Karierę sportową rozpoczął w 1999 roku. Impulsem do związania się z boksem była dla niego walka Andrzeja Gołoty z Riddikiem Bowe. Pierwszym jego trenerem był Zbigniew Raubo, który trenował również Krzysztofa „ Diablo „ Włodarczyka. Jako amator stoczył: 163 walki z czego 138 zwycięskich. Zdobył tytuły Mistrza i Wicemistrza Polski Kadetów. Ważne osiągnięcia: Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski Juniorów.

BOKS

Dominik

Broda

TRENER🏆 

Sportowa ścieżka, doświadczenie.