TRENERZY

Poznaj Nasz zespół

Każdy z naszych trenerów posiada doświadczenie zawodnicze, co przekłada się na wysoką jakość treningów jak i merytoryczną wiedzę w zakresie boksu sztuk walki. Trening indywidualny stanowi optymalne uzupełnienie. Boks to Nasz Pasja, przekonasz się o tym w praktyce.
Aleksy Kopeć
Trener boksu
Zajęcia gimnastyki z elementami boksu są doskonałym przygotowaniem - kondycyjnym, siłowym oraz wytrzymałościowym do praktycznie każdej innej dyscypliny sportowej, jak również propozycją wspaniałej sportowo ukierunkowanej zabawy.
Natalia Skibińska
Instruktor sportu
Piloxing to połączenie pilatesu na stojąco, boksu i tańca. Sleek, Sexy and Powerfull - to motto tego treningu i sprawdzona metoda na to jak dzięki tej dyscyplinie być szczęśliwą i świadomą swojego ciała. Pozwala zadbać nie tylko o ciało, lecz także o sferę duchową.
Justyna Kaźmierczak
Piloxing
To czego obawiamy się najbardziej, jest przeważnie tym co właśnie powinniśmy zrobić. Dlatego nie czekaj na odpowiedni moment, dzień, miesiąc – już dzisiaj wybierz się do Nas na zajęcia. Najtrudniejszy jest zawsze pierwszy krok.
Przemek Włodkowski
BJJ/MMA

BOKS/TRENING FUNKCJONALNY/ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Aleksy
Kopeć

Aleksy Kopeć

🥇TRENER 🥇 Aleksy Kopeć prowadzi boks dla dorosłych i młodzieży (12-17 lat), trening funkcjonalny oraz indywidualne. Dwukrotny mistrz polski w boksie, zdobywca pucharu polski, były osobisty ochroniarz Prezydenta RP, Premierów, ważnych osobistości RP oraz innych państw. Na swoim koncie ma niezliczoną liczbę zwycięstw w ringu🥊🏆, zarówno własnych jak i swoich podopiecznych. Z nim Twoja sportowa Pasja będzie rosła w siłę.

💪Prowadzi przygotowania do egzaminów – służby mundurowe💪 

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Przez sześć lat był czynnym zawodnikiem WKS Gwardia Warszawa, gdzie Trenerami byli Hubert Okrój, Stanisław Łakomiec, Zbigniew Raubo, Grzegorz Skrzecz, pod ich okiem trenował również Krzysztofa „ Diablo „ Włodarczyk. Przez kilkanaście lat pracował w BOR w wydziale zabezpieczenia specjalnego.

BOKS

Krzysiek Skorpion Cieślak

TRENER ⚡️“Skorpion” Krzysztof Cieślak prowadzi boks🥊💪🥇🏆Zawodowy pięściarz oraz trener treningu funkcjonalnego. Młodzieżowy Mistrz Świata Federacji IBF. Wymagający, precyzyjny, charyzmatyczny. Dzięki niemu każdy z treningów, przybliży Cię do założonego, upragnionego sportowego celu.

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Karierę sportową rozpoczął w 1999 roku. Impulsem do związania się z boksem była dla niego walka Andrzeja Gołoty z Riddikiem Bowe. Pierwszym jego trenerem był Zbigniew Raubo, który trenował również Krzysztofa „ Diablo „ Włodarczyka. Jako amator stoczył: 163 walki z czego 138 zwycięskich. Zdobył tytuły Mistrza i Wicemistrza Polski Kadetów. Ważne osiągnięcia: Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski Juniorów.

 BJJ/MMA

Przemek
Włodkowski

TRENER 🏆Przemysław Włodkowski🏆 prowadzi zajęcia BJJ/MMA GRAPPLING. Mieszane sztuki walki w kilku słowach to: spora swoboda ruchów, walka przy dużym zakresie dozwolonych technik, ale również refleks, siła i precyzja. Spokojny, opanowany trener, masażysta znający się na budowie ciała – wojownik.

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Sportem interesował się od dziecka, jako siedmiolatek zaczął uprawiać taekwondo , mając 12 lat boks w DK Świt pod okiem Darka Wdowczyka i Grzegorza Skrzecza. W wieku 15 lat zmienił dyscyplinę sportową na MMA i Grappling, ćwiczył (w już nieistniejącym klubie) Uniwersum Fight, gdzie zajęcia prowadził Rober Faryj. Następnie przeniósł się do klubu Hunter MMA Warszawa, który do dziś często odwiedza przygotowując się do zawodów.

Wybrane osiągnięcia: złoto w kategorii: Elita czarne, brązowe pasy -79,5kg (6.10.2018), II miejsce w kategorii bjj nogi – 84 kg, V Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych (Sochaczew, 2016), I miejsce w kategorii senior – 84 kg – GRAPPLING NA IV (amatorski turniej sztuk walki  – Tłuszcz 2016)AMATORSKIM, II miejsce w kategorii zaawansowani -83 kg -SUBMISSION FIGHTING GRAPPLER CUP (Mińsk Mazowiecki 2015), II miejsce w kategorii bjj nogi  -84 kg,  Puchar MMA i BJJ Pamięci Żołnierzy Wyklętych (Sochaczew 2015), III miejsce w kat średnio-zaawansowani + 87 kg – V Turniej SAMISSION FIHTING GRAPPLER CUB (Mińsk Mazowiecki 2014), I miejsce w kategorii BJJ do 80 kg, Puchar Polki Centralnej ALMMA 52 (Sochaczew 2014), III miejsce W kat -87 kg – TURNIEJ FC ALMMA (Pruszków 2013), I miejsce w kat -90 kg – III TURNIEJ SUBMISSION FIGHTING GRAPPLER
CUP (Mińsk Mazowiecki 2012), I miejsce w kat 96 kg – I MISTRZOSTWA MAZOWSZA (Wołomin 2012).

BOKS

Piotr
Skutela

TRENER: 🔝 Piotr Skutela 🔝 prowadzi zajęcia z boksu 🥊 Na jego treningach musisz dać z siebie 1️⃣1️⃣0️⃣%, ale jest to wysiłek, który się opłaca. Zadba nie tylko o osiągnięcie najkorzystniejszych rezultatów, ale też o pozytywną motywację w drodze do upragnionej formy. Jego sposób działania można podsumować cytując „Ludzie nie kupują tego, CO robisz, lecz DLACZEGO to robisz”, S. Sinek . Zobacz film Piotra👇👇👇👇👇👇
https://vimeo.com/329555985…

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Jako zawodnik działał w Gwardii Warszawa.Pasjonat boksu, trafiając pod jego „skrzydła” poznasz boks w najlepszym wydaniu. Z przyjemnością i pasją dzieli się praktyczną, fachową wiedzą.

Osiągnięcia – wieloletni zawodnik gwardii warszawa: I miejsce Pierwszy Krok Bokserski (81′), III miejsce Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich „Mazurska Wiecha&quot (81′), III miejsce Puchar Mistrzów Olimpijskich (82′), I miejsce Warszawska Spartakiada Młodzieży (82′), III miejsce Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży (83′), I miejsce Ogólnopolski Turniej Gwardyjskiego Pionu Sportowego (83′), III miejsce Międzynarodowy Turniej Juniorów o  „Srebrną Łódkę&quot (83′), I miejsce Mistrzostwa Warszawy Juniorów (83′), II miejsce Eliminacje Strefowe do O.S.M.(84′), II miejsce Eliminacje Strefowe do O.S.M. (85′), III miejsce Mistrzostwa Warszawy Seniorów (86′)

MUAY THAI

Arek
Dębliński

arkadiusz dembinski

TRENER🥇 Arek Dębliński w klubie odpowiada za zajęcia Muay Thai. 

Sportowa ścieżka, doświadczenie.Były żołnierz jednostki Specjalnej GROM, weteran misji w Afganistanie i Iraku, posiada tytuł eksperta Krav Maga uzyskany w Izraelu, zdobywca Pucharu Świata w kick boxingu, wielokrotny medalista Mistrzostw Europy i Polski. W Oddziale Bojowym GROM odpowiadał za wyszkolenie w zakresie walki wręcz. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności w zakresie przygotowania ludzi i zespołów do działań w warunkach bojowych, kryzysowych i zagrażających życiu.

INSTRUKTOR SPORTU

Natalia

Skibińska

TRENER 🥊Instruktorka sportu ze specjalizacją boks oraz instruktorka aeroboksu. 

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Studentka Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiejna kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Animator z kursem wychowawcy kolonijnego wraz z kursami udzielania pierwszej pomocy medycznej.

PILOXING &PILOXING BARRE

Justyna

Kaźmierczak

TRENER 🏆 Justyna Kaźmierczak pierwsza w Polsce instruktorka programu Piloxing oraz Piloxing Barre. Przez długi czas była promotorką tego programu, teraz jest z Nami i wprowadza kursantki tajniki jego świata. 

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Absolwentka Podstawowej Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Swoją przygodę z ruchem zaczęła od zajęć z gimnastyki artystycznej. Uczestniczka wielu warsztatów tanecznych w Polsce i za granicą, różnych technik: flamenco, broadway-jazz, contemporary, jazz, hip-hop, break dance, afro dance.W czasie studiów należała do sekcji aerobiku sportowego, grupy cheerleaderek oraz grupy Pieśni i Tańca Wielkopolanie (Cepelia). Należała również do grupy tanecznej Revia Viva. Występowała na wielu scenach w Polsce i za granicą.

Wybrane osiągnięcia. Certyfikowana instruktorka Bokwy, Street Fit, Zumby (Level 1 i 2), Zumbatomic, Aqua Zumba oraz certyfikowana instruktorka Exercise to Music ( Londyn). Pierwszy kurs Zumby ukończyła w 2006 (Rzym). Od 2010 prowadziła zajęcia Zumby w Londynie, a następnie przez 6 miesięcy we Włoszech.
Szkolenia: 12/2017 Instruktor Pilates – Praca na matach I i II stopień (Profil “CORE” –
ćwiczenia w grupach zwiększonego ryzyka)- BBPilates School Warszawa 08/2017 Podstawy
kettlebell- Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness 05/2017 Trening Mamy- zajȩcia grupowe i
trening personalny 04/2017 PFS Personal Trainer 04/2017 PFS Gym Instructor 03/2017 PFS
Core Stability Level 1 12/2016 PFS Sales Training 09/2014 Szkolenie Fit Mama- Akademia
Fitness Planet 06/2014 Pierwsze szkolenie na instruktora Piloxing Barre® w Europie, Manchester
05/2014 Egzamin na Elite Piloxing Instructor 02/2014 PFS Stretching Plus 06/2013 Pierwsze
szkolenie na instruktora Piloxing® we Włoszech, Mediolan 10/2012 Kurs na instruktora Street Fit-
Londyn 10/2012 Pierwsze szkolenie na instruktora Bokwy w Polsce- Kraków 10/2011 Kurs Aqua
Zumba® w Rzymie 02/2011 Kurs Zumbatomic® w Warszawie 05/2010 Kurs Zumba ® Level 2 w
Londynie 03/2010 Kurs Zumba® Level 1 w Londynie 12/2009 OCR Level 2 Certificate in Fitness
Instructing (Exercise to Music), Londyn 05/2006 Kurs Zumba® w Rzymie 2003-2006 Sekcja
aerobiku sportowego przy UAM, Poznań 2003-2006 Cepelia 2001- 2003.

MUAY THAI oraz KICK – BOXING 

Aleksander

Kalicki

TRENER🏆Aleksander Kalicki, walczy we wszystkich formułach kickboxingu oraz tajskim boksie. W  naszym klubie prowadzi zajęcia z Muay Thai, które jest jego ukochaną dyscypliną. Na treningu możecie spodziewać się dużej ilości technik. 

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Reprezentuje klub AZS Politechnika Warszawa. Na swoim koncie ma 6 walk zawodowych oraz ponad 100 pojedynków amatorskich. Walczył na wielu turniejach zagranicznych , także w …Tajlandii. 

Wybrane osiągnięcia. Vice – mistrz świata Muay Thai, Mistrz Polski K-1, Dwukrotny Mistrz Polski Orientl-Rules, Pięciokrotny Akademicki Mistrz Polski w kick-boxingu. Zdobywca Pucharu Państw Nadbałtyckich w K-1.