Trenerzy

TRENERZY

Poznaj Nasz zespół

Każdy z naszych trenerów posiada doświadczenie zawodnicze, co przekłada się na wysoką jakość treningów jak i merytoryczną wiedzę w zakresie boksu sztuk walki. Trening personalny stanowi optymalne uzupełnienie. Boks to Nasz Pasja, przekonasz się o tym w praktyce.
Aleksy Kopeć
Trener boksu
To czego obawiamy się najbardziej, jest przeważnie tym co właśnie powinniśmy zrobić. Dlatego nie czekaj na odpowiedni moment, dzień, miesiąc – już dzisiaj wybierz się do Nas na zajęcia. Najtrudniejszy jest zawsze pierwszy krok.
Przemek Włodkowski
BJJ/MMA

Aleksy Kopeć – boks (dorośli i młodzież), trening personalny

🥇TRENER 🥇  Aleksy Kopeć prowadzi boks dla dorosłych i młodzieży (12-17 lat), trening funkcjonalny oraz indywidualne. Dwukrotny mistrz polski w boksie, zdobywca pucharu polski, były osobisty ochroniarz Prezydenta RP, Premierów, ważnych osobistości RP oraz innych państw. Na swoim koncie ma niezliczoną liczbę zwycięstw w ringu🥊🏆, zarówno własnych jak i swoich podopiecznych. Z nim Twoja sportowa Pasja będzie rosła w siłę.

💪Prowadzi przygotowania do egzaminów – służby mundurowe💪 

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Przez sześć lat był czynnym zawodnikiem WKS Gwardia Warszawa, gdzie Trenerami byli Hubert Okrój, Stanisław Łakomiec, Zbigniew Raubo, Grzegorz Skrzecz, pod ich okiem trenował również Krzysztofa „ Diablo „ Włodarczyk. Przez kilkanaście lat pracował w BOR w wydziale zabezpieczenia specjalnego.

Przemysław Włodkowski – BJJ/MMA Grappling

TRENER Przemysław Włodkowski prowadzi zajęcia BJJ/MMA GRAPPLING. Mieszane sztuki walki w kilku słowach to: spora swoboda ruchów, walka przy dużym zakresie dozwolonych technik, ale również refleks, siła i precyzja. Spokojny, opanowany trener, masażysta znający się na budowie ciała – wojownik.

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Sportem interesował się od dziecka, jako siedmiolatek zaczął uprawiać taekwondo , mając 12 lat boks w DK Świt pod okiem Darka Wdowczyka i Grzegorza Skrzecza. W wieku 15 lat zmienił dyscyplinę sportową na MMA i Grappling, ćwiczył (w już nieistniejącym klubie) Uniwersum Fight, gdzie zajęcia prowadził Rober Faryj. Następnie przeniósł się do klubu Hunter MMA Warszawa, który do dziś często odwiedza przygotowując się do zawodów.

Wybrane osiągnięcia: złoto w kategorii: Elita czarne, brązowe pasy -79,5kg (6.10.2018), II miejsce w kategorii bjj nogi – 84 kg, V Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych (Sochaczew, 2016), I miejsce w kategorii senior – 84 kg – GRAPPLING NA IV (amatorski turniej sztuk walki  – Tłuszcz 2016)AMATORSKIM, II miejsce w kategorii zaawansowani -83 kg -SUBMISSION FIGHTING GRAPPLER CUP (Mińsk Mazowiecki 2015), II miejsce w kategorii bjj nogi  -84 kg,  Puchar MMA i BJJ Pamięci Żołnierzy Wyklętych (Sochaczew 2015), III miejsce w kat średnio-zaawansowani + 87 kg – V Turniej SAMISSION FIHTING GRAPPLER CUB (Mińsk Mazowiecki 2014), I miejsce w kategorii BJJ do 80 kg, Puchar Polki Centralnej ALMMA 52 (Sochaczew 2014), III miejsce W kat -87 kg – TURNIEJ FC ALMMA (Pruszków 2013), I miejsce w kat -90 kg – III TURNIEJ SUBMISSION FIGHTING GRAPPLER
CUP (Mińsk Mazowiecki 2012), I miejsce w kat 96 kg – I MISTRZOSTWA MAZOWSZA (Wołomin 2012).

Piotr Skutela – boks, boks dla kobiet, trening personalny

TRENER: 🔝 Piotr Skutela 🔝 prowadzi zajęcia z boksu 🥊 Na jego treningach musisz dać z siebie 1️⃣1️⃣0️⃣%, ale jest to wysiłek, który się opłaca. Zadba nie tylko o osiągnięcie najkorzystniejszych rezultatów, ale też o pozytywną motywację w drodze do upragnionej formy. Jego sposób działania można podsumować cytując „Ludzie nie kupują tego, CO robisz, lecz DLACZEGO to robisz”, S. Sinek.

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Jako zawodnik działał w Gwardii Warszawa.Pasjonat boksu, trafiając pod jego „skrzydła” poznasz boks w najlepszym wydaniu. Z przyjemnością i pasją dzieli się praktyczną, fachową wiedzą.

Osiągnięcia – wieloletni zawodnik gwardii warszawa: I miejsce Pierwszy Krok Bokserski (81′), III miejsce Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich „Mazurska Wiecha&quot (81′), III miejsce Puchar Mistrzów Olimpijskich (82′), I miejsce Warszawska Spartakiada Młodzieży (82′), III miejsce Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży (83′), I miejsce Ogólnopolski Turniej Gwardyjskiego Pionu Sportowego (83′), III miejsce Międzynarodowy Turniej Juniorów o  „Srebrną Łódkę&quot (83′), I miejsce Mistrzostwa Warszawy Juniorów (83′), II miejsce Eliminacje Strefowe do O.S.M.(84′), II miejsce Eliminacje Strefowe do O.S.M. (85′), III miejsce Mistrzostwa Warszawy Seniorów (86′)

Jakub Gierszyński – boks

TRENER 🏆 Jakub Gierszyński sportowiec, trener boksu. Od 25 lat prowadzący aktywny tryb życia, pasjonat sportów walki.

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Przez 5 lat był czynnym zawodnikiem SKB Czarni Słupsk, kończąc starty z bilansem 60 walk. Nie stanął na podium Mistrzostw Polski. Zdobywał za to medale w realizacji krajowej i międzynarodowej nie ustępując zawodnikom z ścisłej czołówki krajowej. Trenował pod okiem trenerów: J. Mazur, E. Stoltz, K. Adach (brąz Moskwa 1980), J. Dydak (brąz Seul 1988).

  W 2010 r. ukończył kurs instruktora bosku i rozpoczął szkolenie młodzieży w SKB Czarni Słupsk, następnie w KB Pięściarz Targówek.

Czym zajmuje się na co dzień?  To dyrektor biznesowy z doświadczeniem w marketingu i sprzedaży. W swojej pracy koncentruje się na tworzeniu synergii biznesu, technologii i ludzi, tak aby w efekcie zapewnić wielokanałowy wzrost. Doświadczony w cyfrowej transformacji otoczenia biznesowego, pasjonat trendów cyfrowych. 

Krzysiek “Skorpion” Cieślak – boks, trening personalny

TRENER “Skorpion” Krzysztof Cieślak prowadzi boks🥊💪🥇🏆Zawodowy pięściarz oraz trener treningu funkcjonalnego. Młodzieżowy Mistrz Świata Federacji IBF. Wymagający, precyzyjny, charyzmatyczny. Dzięki niemu każdy z treningów, przybliży Cię do założonego, upragnionego sportowego celu.

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Karierę sportową rozpoczął w 1999 roku. Impulsem do związania się z boksem była dla niego walka Andrzeja Gołoty z Riddikiem Bowe. Pierwszym jego trenerem był Zbigniew Raubo, który trenował również Krzysztofa „ Diablo „ Włodarczyka. Jako amator stoczył: 163 walki z czego 138 zwycięskich. Zdobył tytuły Mistrza i Wicemistrza Polski Kadetów. Ważne osiągnięcia: Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski Juniorów.

Wladimir Hanushchak – terning funkcjonalny

TRENER ⚡️ Wladimir Hanushchak, miłość do sportu odziedziczył od swoich rodziców, profesjonalnych sportowców.  Na co dzień pracuje jako animator, konferansjer, szkoleniowiec i masażysta. Swoje doświadczenie zdobywał prowadząc zajęcia sportowe na całym świecie, nawet dla grup sięgających 1500 osób.

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Przygodę z boksem zaczął 10 lat temu. Mieszkając na Ukrainie, poznał prawdziwą technikę ukraińskiego boksu, którą z przyjemnością w kreatywny sposób przekazuje podczas naszych treningów.
Cechuje go niesamowita energia i profesjonalne podejście do detali, ponieważ jak mówi sam Wladimir – “Boks jest jak szachy, tylko szybsze”.

Jakub Krasuski – Muay Thai

TRENER ⚡️ Jakub Krasuski. Sportowa ścieżka, doświadczenie – kilka słów od trenera: sportami walki interesowałem się od najmłodszych lat swoje pierwsze poważne treningi zacząłem na Awf’ie Kick Boxingu pod okiem trenera Bogdana Sawickiego, a potem Muay-Thai u Andreia Molchanova. W 2008 przeniosłem się do Palestry Warszawa i tam po raz pierwszy zacząłem
startować w zawodach. W 2015 roku kontynuowałem swoje treningi MuayThai w King Dom u Rafała Simonidesa – Mistrza Świata w Muay-Thai gdzie pełniłem funkcje trenera.

Tytuły: medalista low-kick oraz mistrzostw Polski Muay-Thai.  Mistrz na Międzynarodowych Mistrzostwach Czech K-1 2014

Kasia Sobczyńska – Piloxing

TRENERKA  Kasia Sobczyńska. Jej życie od zawsze kręciło się wokół tańca i zwierząt. Miłość do zwierząt zaowocowała tytułem lekarza weterynarii. Jednak pasja do tańca zwyciężyła i od wielu lat jej kariera zawodowa związana jest z pracą w charakterze instruktora. Jak mówi Kasia “Taniec to moja pasja, którą dzielę się bez ograniczeń!”

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Kasia interesuje się każdą formą aktywności fizycznej i zdrowym stylem życia. Na pewnym etapie sportowej  kariery do tego zestawienia dołączył również  fitness, dzięki któremu odkryła Piloxing. Uwielbia prowadzić zajęcia, czuć energię którą uczestnicy przekazują sobie nawzajem. Sala zawsze przepełniona jest endorfinami i pozytywną energią. Każde zajęcia są nieco inne, ale zawsze energetyczne i nieco…szalone. Fantastycznym uzupełnieniem ćwiczeń jest “porywająca” latynoska muzyka. Dzięki takiej kompilacji pracuje nie tylko nasze ciało, ale również wszystkie zmysły, a my przenosimy się w klimat przypominający beztroskie wakacje. Kasia uwielbia dzielić się dobrym humorem i patrzeć na roześmiane twarze na sali. Biorąc udział w jej zajęciach wspólnie popracujesz nad poprawą kondycji fizycznej i co ważne – też psychicznej. 

Piotr Stańczyk – gimnastyka sportowa z elementami boksu, boks family

TRENER Piotr Stańczyk. Przygodę z boksem zaczął w wieku 10 lat. Sport to jego pasja i sposób na …życie. Obecnie studiuje informatykę i bezpieczeństwo, a “po godzinach” prowadzi treningi dla młodzieży w Pięściarzu.  

Sportowa ścieżka, doświadczenie. Pierwsze kroki w sporcie stawiał w Klubie Bokserskim Pięściarz, bokserski fach trenował pod “okiem” trenera Alka. Następnie trenował w Klubie Bokserskim Legia u m.in. Alberta Sosonowskiego, Kazika Sczerby oraz Piotra Kroczewskiego. Startował jako zawodnik Legii na wielu zawodach jako kadet i junior.