WYNAJEM SALI

JEDNO MIEJSCE DWA ŚWIATY Z NIEPOWTARZALNYM SPORTOWYM KLIMATEM – UNDERGROUNDRETRO STYLE

  • miejsce na EVENT
  • doskonała przestrzeń do produkcji: reklamy, spotu reklamowego czy teledysku 
  • produktowa sesja zdjęciowa 
  • sportowe urodziny dla najmłodszych 

OFERTA – SPORTOWE URODZINY W KLUBIE BOKSERSKIM PIĘŚCIARZ

Niezależnie od tego, czy są to 5, 10 czy 15 urodziny dla jubilata, jego rodziny i najbliższych są one wyjątkowe. A jak świętować taki wyjątkowy dzień? Najlepiej w sposób kreatywny i nieszablonowy –  tak, aby na długo pozostał w pamięci. Poszukujecie Państwo nowej odsłony dla przyjęcia urodzinowego dziecka? Planujecie zaprosić większą liczbę gości, a nie dysponujecie odpowiednią przestrzenią w domu? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Klubu Bokserskiego Pięściarz.

SPORTOWE URODZINY w Klubie Bokserskim Pięściarz to:
–  aktywnie spędzony czas, zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone w pozytywnej atmosferze przez doświadczonych instruktorów naszego zespołu  (pracujących z dziećmi i z młodzieżą);
– dodatkowo możliwość skorzystania z prezentacji  podstawowych elementów techniki bokserskiej (zabawom sportowym towarzyszyć mogą m.in. nauka pozycji bokserskiej, przymiarki rękawic czy pierwsze ciosy na worku bokserskim).
SPORTOWE URODZINY to nie tylko życzenia, prezenty i poczęstunek. SPORTOWE URODZINY to przede wszystkim czas na sportową zabawę. To inspiracja do przeżycia największej dziecięcej przygody – przygody ze sportem.

Wynajem sali na wyłączność:

(do wyboru sobota lub niedziela)

(2 h oraz 15 minut przed i po urodzinach)

500 zł

Instruktor prowadzący zabawy sportowe

(60 minut)

150 zł

Nakrycie stołu (poczęstunkiem jubilata) i przygotowanie sali (dekoracjami jubilata)*

100 zł

Łącznie

750 zł

* Wobec różnorodnych potrzeb oraz preferencji naszych jubilatów to Państwu pozostawiamy wybór, zakup i dostarczenie do naszego klubu produktów do przygotowania urodzinowego poczęstunku oraz materiałów do dekoracji sali urodzinowej. Wszystkim naszym gościom zapewniamy wodę, kawę i herbatę.

Szczegóły SPORTOWYCH URODZIN otrzymacie Państwo pod numerem telefonu: 728 320 213

 

Zobacz efekty współpracy: 

SOBOTA i DRUŻYNA MISTRZÓW

ABSTRACHUJE